انواع پودر گوشت طیور با قیمت ارزان

انواع پودر گوشت طیور با قیمت ارزان در شرکت به آذین تولید و عرضه می شود. دامداران می توانند با مشاهده لیست قیمت انواع پودر گوشت طیور تولید شده در به آذین با اطمینان خاطر محصول بصرفه برای خود را انتخاب کنند. قیمت روز انواع پودر گوشت طیور در به آذین همه روزه اعلام می شود.

انواع پودر گوشت طیور

انواع پودر گوشت طیور از نظر کیفیت

پودر گوشت طیور از پخت شدن ضایعات مرغی و پسماندهایه کشتارگاهی تولید می شود همانطور که می دانید ضایعات کشتارگاهی از تنوع زیادی برخوردار است بعضی از این ضایعات با وارد شدن به دیگ پخت و فراوری به مواد با ارزش خوراکی برای دام و طیور تبدیل می شوند اما بعضی از این ضایعات باید حذف شوند.
شرکت به آذین با جدا کردن ضایعات مفید و با ارزش از سایر پسماندها توانسته انواع پودر گوشت طیور باکیفیت را تولید و عرضه کند.
شرکت به آذین در تولید انواع پودر گوشت طیور موفق طیور عمل کرده است و پودر گوشت های با پروتئین بالا به بازار عرضه می کند.انواع پودر گوشت طیور تولید شده در مجموعه به آذین از نظر کیفیت تمامی استاندارد های لازم را دارند و از نظر حداقل و حداکثر پروتئینی به چندین دسته تقسیم بندی شده اند.

بیشتر بخوانید: پودر گوشت مرغ
برای اطلاع از قیمت انواع پودر گوشت طیور تولید شده در به آذین با واحد فروش شرکت تماس گرفته و لیست قیمت روز انواع پودر گوشت طیور را دریافت کنید کارشناسان واحد فروش پودر گوشت به آذین با ارائه انالیز پودر گوشت به همراه قیمت شما را در خرید و انتخاب بهترین پودر گوشت از بین انواع پودر گوشت طیور راهنمایی می کنند.

انواع پودر گوشت طیور

قیمت انواع پودر گوشت طیور

ضایعات مرغی پس از ورود به کارخانه تولیدی به آذین تفکیک می شوند بعد از تفکیک شدن توسط ابزارهای مدرن و بروز دنیا با فرمولی که کارشناسان به آذین تعیین کرده اند در مقدارهای متفاوتی باهم ترکیب شده و برای تولید پودر گوشت با پروتئین بالا وارد دیگ های پخت می شوند.

بیشتر بخوانید: پودر گوشت طیورخوراک دام
پودر گوشت های تولیدی شرکت به آذین به این دلیل تفکیک می شوند که پودر گوشتی با پروتئین بالا را تولید شود اما اگر این ضایعات تفکیک نشوند مانند بسیاری از کشتارگاهای کشور پودر گوشت های یک دست تولید نمی شود و پروتئین میانگین آنها حدود 45 الی 50 خواهد بود که حدود 50درصد قابلیت جذب دارند و با قیمت های بالای عرضه می شوند.

انواع پودر گوشت طیور

اما شرکت به آذین با ترکیب ضایعات سبب تولید پودر گوشت های با پروتئین بالا شده است البته این مورد را باید ذکر کنیم که شرکت به آذین با درجه بندی پودر گوشت های تولید شده خود بر اساس پروتئین و تی وی ان توانسته انواعی از پودر گوشت های مرغی را با قیمت ارزان و بصرفه به بازار عرضه کند.
انواع پودر گوشت طیور تولید شده در به آذین بر اساس کیفیت میزان پروتئین و تی وی ان واحد بندی شده اند که این واحد بندی به شیوه کاملا تخصصی توسط واحد کنترل کیفیت به آذین انجام می گیرد تا پودر گوشت های تولیدی بر اساس میزان پروتئین در دسته بندی اصولی قرار گرفته و قیمت های ارزانی داشته باشند.
برای اطلاع از قیمت انواع پودر گوشت طیور می توانید با واحد فروش شرکت به آذین تماس گرفته و لیست قیمت روز انواع پودر گوشت طیور را به همراه انالیزها دریافت کنید.

انواع پودر گوشت طیور

انالیز پودر گوشت مرغ

واحد کنترل کیفیت پودر گوشت به آذین براساس فرمول ترکیب پسماند و انالیز پودر گوشت مرغ تولید شده پودر گوشت ها را در واحدهای جداگانه قرار می دهند.
انالیز پودر گوشت مرغ یکی از راه های شناخت دقیق کیفیت یک پودر گوشت است که این امر مدام توسط واحد کنترل کیفیت شرکت تولیدی به آذین در حال بررسی است.
انالیز پودر گوشت مرغ با مشخص کردن میزان پروتئین و Tvn، رطوبت، چربی، خاکستر نشان می دهد پودر گوشت های تولیدی از چه کیفیتی برخوردار هستند و باید در کدام واحد یا درجه قرار گیرند.

انواع پودر گوشت طیور

شرکت به آذین تمامی مراحل تولید پودر گوشت های خود را به روز کرده تا بهترین ها را تولید کند از این رو تمامی پودر گوشت های تولید شده از نظر کیفیتی کاملا مرغوب هستند و تمامی پودر گوشت های تولید شده حد استاندارد پروتئین و تی وی ان، رطوبت، خاکستر، مواد معدنی را دارند و بر اساس تغیرات پروتئین و تی وی ان دسته بندی می شوند.
برای اطلاع از قیمت انواع پودر گوشت طیور به همراه انالیز پودر گوشت مرغ با واحد فروش به آذین تماس بگیرید، کارشناسان به آذین با ارائه انالیز و قیمت روز انواع پودر گوشت طیور متقاضیان و خریداران را راهنمایی می کنند تا بصرفه ترین محصول را از لحاظ قیمتی و کیفیتی برای دام های خود انتخاب کنند.

انواع پودر گوشت طیور

قیمت هر واحد پودر گوشت

شرکت به آذین بعد از تولید و واحد بندی پودر گوشت ها بر اساس میزان پروتئین و TVN برای هر واحد از پودر گوشت قیمت های تعیین می کند که از نظر اقتصادی برای دامداران و مرغدارن مقرون بصرفه باشد زیرا که بنای تولید پودر گوشت و تفکیک کیفیتی آن صرفا به این خاطر بود که برای همه تولید کنندگان دامی کوچک و بزرگ کشور قابل دسترس باشد.
دامداران با خرید انواع پودر گوشت طیور و وارد کردن به جیره و رژیم غذایی دام های خود می توانند تمامی پروتئین ها و ویتامین های لازم را برای رشد سریع و بهتر دام و طیور را فراهم کنند.
قیمت هر واحد پودر گوشت تولید شده در به آذین بر اساس میزان پروتئین و تی وی ان توسط تیم کنترل کیفیت تعیین شده است.
قیمت هر واحد پودر گوشت طبق نیاز مشتریان و جلب رضایت آنها تعیین شده تا با ارائه انواع پودر گوشت طیور با کیفیت و بصرفه رضایت دامداران و تولید کنندگان دامی کشور شود.
برای اطلاع از قیمت هر واحد پودر گوشت و دریافت لست قیمت روز انواع پودر گوشت طیور با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس بگیرید.

انواع پودر گوشت طیور

خواص پودر گوشت

انواع پودر گوشت طیور تولید شده با پروتئین 40 الی 55 درصدی همگی از قابلیت جذب بالای دارند تا به عنوان منبع غنی از پروتئین ها و عناصر مغذی معرفی شوند.
امروزه انواع پودر گوشت طیور به علت خواص بالا و منحصر بفردی که از کنارهم قرار گرفتن پروتئین و مواد معدنی و همچنین چربی های مفید در کنار هم حاصل شده اند به عنوان یک خوراکی مغذی و کامل برای دام و طیور شناخته می شود که می تواند نبود یا کمبود هر پروتئینی را در جیره های غذای جبران کند.
خواص انواع پودر گوشت طیور سبب شده که روزانه متقاضیان خرید انواع پودر گوشت طیور افزایش تا با خرید و مصرف در جیره دام و طیور سبب تقویت آن با هزینه کمی شوند به این امر صرفه جویی در هزینه خوراک دام و طیور است.
خواص انواع پودر گوشت طیور بسیار ویژه است زیرا عناصر مغذی و مقوی موجود در آن با تامین انرژی و پروتئین برای دام و طیور و همچنین آبزیان می تواند بسیار موثر و محرک در رشد آنها باشد.

بیشتر بخوانید: پودرگوشت کارخانه
انواع پودر گوشت طیور به علت داشتن پروتئین های لیزین، متیونین، آرژینین، تیروزین و تریپتوفان و همچنین چربی های مفیدی که دارای ویتامین های A و E هستند به عنوان یک خوراکی کاملا مغذی و مفید شناخته می شود.
انواع پودر گوشت طیور با وارد شدن به جیره های غذایی باعث تقویت جیره ها در حد بالا می شوند از این رو بسیاری از تولیدکنندگان صنایع خوراک دام تمایل به مصرف این محصولات دارند برای خرید و اطلاع از قیمت روز انواع پودر گوشت طیور در کارخانه تولیدی با واحد فروش شرکت به آذین تماس گرفته و لیست قیمت انواع پودر گوشت طیور را همراه با انالیز دریافت کنید.

انواع پودر گوشت طیور

خواص پودر گوشت برای دام

بیشترین حجم از تولیدات پودر گوشت طیور کشور به مصرف غذایی دام های شیری و پرواری می رسد زیرا این دام ها به علت وزن بالا و میزان انرژی و پروتئین لازم برای رشد این دام ها بسیار زیاد است از این رو دامداران باید حجم زیادی از خوراکی های مغذی را در اختیار آنها گذاشته تا نیازهای دام ها را تامین کنند.
تامین حجم زیاد از خوراکی نظیر سویا و ذرت و سایر نهاده های گران قیمت برای دامداران از لحاظ اقتصادی بصرفه نیست زیرا که بخش عمده ای از سود این تولید کنندگان در گرو صرفه جویی در هزینه خوراک دام ها است.

انواع پودر گوشت طیور

با پیشرفت های که در علم تغذیه دام ها صورت گرفته است متخصصان موفق به جایگزین کردن خوراک های کم هزینه و مقوی به جای خوراکی ها گران شده اند تا سود حاصل از تولید دامداران حفظ شود.
انواع پودر گوشت طیور به علت خواص بالای که برای دام دارد سبب شده یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزین شدن خوراکی ها و نهاده های گران قیمت دامی شود که می تواند با وارد شدن در حجم بسیار کم نیازهای گسترده ای را از قبیل پروتئین و ویتامین برای دام ها تامین کند.
دامداران برای اطلاع از قیمت روز انواع پودر گوشت طیور در کارخانه تولید کننده می توانند با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس گرفته و لیست قیمت روز انوع پودر گوشت طیور را به همراه انالیزها و کیفیت ها دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.