تاب ریلکسی ارزان دونفره را می توانید با خود به مدرسه ببرید

تاب لاستیکی و تاب ریلکسی ارزان دونفره دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. از یک طناب ضخیم برای چسباندن لاستیک به درخت استفاده می شود تا در هنگام استفاده از تماس با زمین جلوگیری شود. هیچ مونتاژ فنی مورد نیاز و زنجیره ای نیز وجود ندارد.

با این حال، ضخیم ترین شاخه برای نگهداری تا ظرفیت مشخصی از سرنشینان توصیه می شود.

انتخاب شاخه ای که خیلی نزدیک به تنه نباشد، ضروری است تا خطر تصادف با آن در حین تاب خوردن کاهش یابد.

یک نسخه مطمئن از تاب وجود دارد که زنجیرها را مستقیماً به قلاب های چشمی متصل می کند تا آزادانه آویزان شوند.

به عنوان جایگزینی برای نسخه خانگی، به عنوان تاب زمین بازی گنجانده شده است. عمدتاً به دلیل تنظیم آن و نیاز به قاب پست چرخشی.

لاستیک به جای بالا و پایین، در یک حرکت دایره ای حرکت می کند. سه زنجیر به یک قلاب چشمی متصل است که باعث چرخش لاستیک به سمت بیرون می شود.

اگر فردی خیلی نزدیک بایستد، ممکن است با توجه به فاصله چرخش لاستیک از مرکز، تصادفاً ضربه بخورد. این صندلی چرخان اغلب مانند لاستیک معمولی سخت است و باید با احتیاط استفاده شود.

چمن یا ماسه رایج ترین سطوحی هستند که زیر تاب لاستیک قرار می گیرند. تاب معمولاً روی یک ست یا شاخه تاب با فریم A مستقل است. به دلیل اندازه و موقعیت مرکزی آن، باید 8 تا 12 فوت بالاتر از سطح زمین باشد.

تاب های زنجیر انعطاف پذیر هستند، بنابراین می توانند خم شوند و با هر فرم بدن سازگار شوند.

این نوع تاب دوام فوق‌العاده‌ای دارد، بنابراین می‌تواند چندین بار استفاده کند و انعطاف‌پذیری خود را حفظ کند.

صندلی تاب دارای وزن سبک و ضخیم به دور و عمق است. در مورد زنجیر، آنها برای کودکان مناسب هستند و برای محافظت پوشش داده می شوند.

این تاب ها آنهایی هستند که بیشتر در زمین های بازی می بینید، به همین دلیل است که شکل آنها برای هر کسی که می خواهد تاب بخورد مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.