تولید بهترین پودر گوشت مرغ با قیمت ارزان

تولید بهترین پودر گوشت مشهد با قیمت بصرفه در انالیزهای تایید شده و پروتین بالا در حجم انبوه آماده ارسال میباشد.  برای خرید بهترین پودر گوشت مرغ با قیمت بصرفه ابتدا انواع انالیزها و قیمت ها را مشاهده کنید سپس بهترین پودر گوشت جهت مصرف خود را انتخاب کنید.

بهترین پودر گوشت

خواص پودر گوشت

پودر گوشت طیور توانسته با خواص منحصر به فرد خود مشکلات مهم و اساسی تولیدات دام و طیور را حل کند مشکلاتی که برای حل هر کدام از انها باید کلی هزینه صرف میشد.
مشکلاتی روز افزون دام طیور همچون:

 • کمبود پروتین جیره
 • طولانی شدن زمان تولید
 • پایین امدن بازده
 • افزایش هزینه
 • کمبود خوراک پایه

کمبود منابع پروتینی در مصرف روزانه جیره غذایی دام و طیور که سبب طولانی تر شدن روند تولید و پایین امدن بازده شده عامل اصلی افزایش هزینه ها است.
در دسترس نبودن خوراک پایه رژیم غذایی تولید کنندگان به مشکلات انها افزوده است اما دامداران در همه فصل های سال با کمبود خوراک پایه از جمله ذرت و سویا مواجه نیستن بلکه به مقدار کافی در کشور موجود می باشد اما با قیمت های بالای عرضه می شوند.
بهترین پودر گوشت مرغ با خواص بالای که دارد می تواند نیاز های حساس و مهمی را که بر طرف کردن آنها هزینه بالای برای دامداران دارد را با قیمت و هزینه بسیار پایین تر تامین کند.

بهترین پودر گوشت

برای حل مشکلات راه کارهای درست و علمی توسط متخصصان این امر ارائه شده است که با افزودن مقدار کمی پودر گوشت مرغ به جیره باعث کاهش هزینه ها و افزایش پروتین و ارزش غذایی جیره می شود پودر گوشت طیور توانسته تکیه رژیم غذایی را از روی بسیاری از خوراک پایه و پر هزینه و بسیار از مکمل های شیمیای و نامرغوب به صورت چشمگیری بردارد.

بهترین پودر گوشت مرغ

خواص پودر گوشت برای دام

روزانه بر تعداد دامداران و مرغدارانی که با خواص بهترین پودر گوشت طیور اشنا میشوند در حال افزایش است و هر ساله مصرف این محصول بیشتر میشود.
از طرفی مشاهده خواص پودر گوشت و اثرات مثبت آن بر رژیم غذایی برای دامداران و مرغداران ثابت شد که میتوانند به کمک بهترین پودر گوشت و خواص آن بر بسیاری از مشکلات تولید در این صنعت فائق آیند.
البته گفتنی است که باید به انالیز بهترین پودر گوشت طیور یا به عبارتی کیفیت انها دقت کرد که منشا گرفته از نحوه تولید پودر گوشت هستن.

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ در جیره دام

آیا می دانید چه پودر گوشت های در حال تولید و عرضه هستند؟ آیا میدانید چه پودر گوشت های در جیره دام ها استفاده می شوند؟
پودر گوشت های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام با یه یکدیگر متفاوت اند در واقع به نحوه خاصی از مواد اولیه متفاوت تولید شده اند مثلا پودر گوشت طیور، پودر گوشت ماهی، پودر گوشت دامی
اما از این رو دو نوع پودر گوشت ماهی و مرغی در جیره های غذای دام و طیور استفاده می شوند اما اگر بخواهیم دو پودر گوشت ماهی و مرغی را باهم مقایسه کنیم تقریبا خواص مشابه و کیفیتی برابر دارند با این تفاوت که پودر گوشت ماهی به علت هزینه بالای تهیه مواد اولیه از جمله صید ماهی کیلکا یا خرید آن با قیمت بالا سبب گرن بودن پودر ماهی شده است که از نظر اقتصادی برای دام و طیور بصرفه نیست.

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ برای تغذیه دام است که خواص بالا و مهمی را با قیمت ارزان دارد بهترین پودر گوشت مرغ ویژگی های دارد از جمله پروتئین بالا، ویتامین های مهم، مواد معدنی منحصربفرد که سبب شده پودر گوشت غذایی کاملی برای دام ها باشد.
بهترین پودر گوشت مرغ را شرکت های بزرگ تولید و با قیمت ارزان روانه بازارهای خوراک دام و طیور می کنند تا نیازهای پروتئینی دام و طیور را بر طرف کند.
شرکت به آذین یکی از شرکت های تولید کننده بهترین پودر گوشت مرغ است که انواعی از پودر گوشت ها را تولید و عرضه می کند.
برای اطلاع از قیمت بهترین پودر گوشت گیلان مرغ با واحد فروش شرکت به آذین تماس بگیرید تا لیست قیمت و انالیز بهترین پودر گوشت های تولید شده را دریافت کنید.

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ از نظر کیفیتی

بهترین پودر گوشت مرغ را از نظر کیفیتی اگر بخواهیم بررسی کنیم باید بگوییم که طبق استاندار عمومی پودر گوشت مرغ باید انالیز تعریف شده ای را داشته باشد و از نظر پروتئینی، ویتامینی، مواد معدنی، چربی، رطوبت، خاکستر حد استانداردی را داشته باشد برای تولید پودر گوشت های که حد استاندارد را داشته باشند به دانش تخصصی و فنی نیاز است.
شرکت به آذین بهترین پودر گوشت مرغی را تولید کرده که از حد استاندارد شرایط مطلوب تری دارند و با قیمت ارزان در اختیار متقاضیان قرار می ذهد.
در شرکت به آذین برای تولید بهترین پودر گوشت مرغ دقت بسیاری شده است و مراحلی در تولید بهترین پودر گوشت مرغ توسط متخصصان طراحی شده که سبب تولید شدن محصولی با نهایت کیفیت می شود.
برای اطلاع از قیمت بهترین پودر گوشت مرغ با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس بگیرید و با دریافت انالیز بهترین پودر گوشت مرغ از کیفیت آن مطمئن شوید.

 

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ از لحاظ قیمت

پودر گوشت از نظر کیفیت قیمت گذاری می شود اما قیمت های که در بازارها مشاهده می کنید با قیمت عمده در کارخانه بسیار متفاوت است و قیمت بهترین پودر گوشت مرغ در کارخانه بسیار ازران تر از بازار است.
پودر گوشت های متفاوت از نظر کیفیتی در بازارها به عنوان پودر گوشتی درجه1 و درجه2 باقیمت های گران در حال عرضه هستند اما باید به کیفیت پودر گوشت ها دقت کرد زیرا که قیمت گران نشان گر کیفیت مطلوب پودر گوشت نیست متقاضیان پودر گوشت باید دقت کنند که با خرید پودر گوشت از مراکز معتبر تولیدکننده و کارخانجات تخصصی تولید پودر گوشت می توانند بهترین و باکیفیت ترین را با قیمت ارزانی خریداری کنند.
کارشناسان فروش پودر گوشت به آذین روزانه تعداد زیادی از متقاضیان خرید پودر گوشت طیور را در امر خرید بهترین پودر گوشت مرغی راهنمایی می کنند قبل از خرید پودر گوشت با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس گرفته و از لیست قیمت ها و انالیز انواع پودر گوشت تولید شده مطلع شوید.

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ و علت افزایش تقاضا

افزایش تقاضا برای خرید بهترین پودر گوشت مرغ در حال افزایش چشمگیری است زیرا که بسیاری از تولیدکنندگان محصولات دام و طیور، آبزیان با خواص ویژه آن آشنا شده اند.
پرورش دهندگان انواع ماهی های گرم آبی و سرد آبی با استفاده از بهترین پودر گوشت مرغی در جیره غذایی ماهی ها سبب رشد سریع تر و افزایش وزن بهتر ماهی ها شده اند از این رو بسیاری از این استخر داران متقاضی خرید بهترین پودر گوشت مرغ شرکت به آذین هستند تا جیره های خود را تقویت و تولیدات بهتری داشته باشند.
بهترین پودر گوشت مرغ می تواند با قیمت بسیار پایین خود با ورود به هر جیره غذایی دامی و طیوری سبب تقویت آنها شود که این تقویت یک تقویت بصرفه نام دارد.
برای اطلاع از قیمت بهترین پودر گوشت مرغ با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس گرفته و لیست قیمت را دریافت کنید.

بهترین پودر گوشت مرغ

قیمت بهترین پودر گوشت مرغ برای خوراک دام و طیور

پودر گوشت مرغی به دلیل داشتن پروتئین های مهم و تاثیر گذار در رشد دام و طیور یک خوراک با ارزش تغذیه ای بالا برای دام و طیور شناخته می شود زیرا پروتئین بالا در کنار مواد معدنی مهم سبب تشکیل عناصر مغذی و مهمی برای دام و طیور می شود و نیازهای آنها را بر طرف می کند.
پودر گوشت با وارد شدن به رژیم غذایی دام و طیور به اندازه 10 الی 20 درصد می تواند آنها را تقویت کرده و نیازهای رشدی را براورده کند اما این قیمت ارزان بهترین پودر گوشت مرغ است که سبب شده به عنوان خوراک مغذی و پر طرفدار برای دام و طیور شناخته شود.
برای اطلاع از آخرین قیمت بهترین پودر گوشت مرغ می توانید با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس بگیرید.

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ با قیمت ارزان

شرکت به آذین یکی از پیشتازان امر تولید انواع پودر گوشت طیور است که محصولات خود را با نظارت کارشناسان و اساتید خبره و کارامد تولید و عرضه می کند تا بهترین پودر گوشت ها را با قیمت ارزان در اختیار دامداران و تجار قرار دهد.
برای اطلاع از کیفیت و قیمت بهترین پودر گوشت مرغ تولید شده در مجموعه به آذین با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید تا شما را در خرید بهترین و بصرفه ترین پودر گوشت ها راهنمایی کنند.

بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت مرغ صادراتی

امروزه به علت افزایش تقاضا برای خرید پودر گوشت مرغ از سوی کشورهای همسایه گروهی از بازرگانان در خرید پودر گوشت و صادرات به کشورهای ترکیه، آذربایجان، عراق فعالیت دارند از این رو شرکت به آذین می کوشد تا با تولید بهترین پودر گوشت مرغ نیاز این تجار را بر طرف کند.
یکی از مراکز تولید پودر گوشت صادراتی در کشور شرکت به آذین است که با مجموعه ای قدرتمند و تولیدی انبوه نیازهای داخلی و خارجی را  بر طرف کرده است.
برای اطلاع از قیمت بهترین پودر گوشت مرغی جهت صادرات می توانید با واحد فروش شرکت به آذین تماس بگیرید.

 

بهترین پودر گوشت

انالیز پودر گوشت مرغ

انالیز پودر گوشت در واقع مقداری از ماده تولید شده است که توسط ابزار دقیق ازمایشگاهی برسی و انالیز شده که از چه مواد تشکیل و حاوی چه عناصری میباشند و جواب این ازمایشات و انالیزها توسط پزشکان معتبر تایید شده تا پرورش دهندگان دام و طیور با مشاهده انالیزها و میزان پروتین با اطمینان خاطر بهترین پودر گوشت مورد دلخواه خود را انتخاب کنند.
بعد از ازمایش پودر گوشت جوابی در غالب انالیز ارائه میشود که شامل:

 • درصد پروتین
 • درصد ویتامین و تنوع انها
 • درصد مواد معدنی و انواع انها
 • درصد خشکی بار
 • مقدار TVN

مراحل تولید پودر گوشت طیور نقش فوقالعاده تاثیر گذار در انالیز پودر گوشت دارد که باید تک تک مراحل تولید با نظارت دقیق متخصصان انجام گیرد.

بهترین پودر گوشت

مراحل تولید بهترین پودر گوشت مرغ

مرغ گوشتی زنده وارد خط کشتار شده و بعد از فراوری مقدار زیادی پسماند با ارزش تولید میشود که اساس تولید بهترین پودر گوشت مرغ را رغم میزند.
پسماندها شامل محتویات قرمز لاشه مثل کبد کلیه قلب ریه و سفید لاشه شامل معده و روده شسته شده و قسمتی از گوشت سفید لاشه و مقداری استخوان از جمله استخوان سر که شامل مغز بوده که پروتین بالای دارد تولید میشود.
این پسماند های ارزشمند با مدریت صحیح و دانش فنی و علمی متخصصان با تجربه تبدیل به بهترین پودر گوشت طیور می شوند.
ابتدا این پسماندها باید به درستی و با سرعت تفکیک شده و سپس با روش های ویژه شسته شوند تا در دمای بالا پخته و تبدیل به ماده قهوه ای روشن با پروتین بالا به نام پودر گوشت طیور گردند.
پودر گوشت مرغ را بهتر بشناسید تا بهترین استفاده را از ان ببرید.

بهترین پودر گوشت

عوامل موثر در تولید بهترین پودر گوشت مرغ

بهترین پودر گوشت حاوی مقدار زیادی پروتین و سرشار از آمینو اسیدها و ویتامین های متعدد است که در رشد و نمو تاثیر گذارند اما نحوه تولید پودر گوشت مرغ در مقدار پروتین و آمینو اسیدها و حتی ویتامین های موجود در پودر گوشت طیور بسیار تاثیر گذار است.
پودر گوشت مرغ در کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد اساس تعیین کیفیت روش های فراوری پسماند و از همه مهمتر جداسازی انها است.
بخش عظمی از تولید کنندگان پودر گوشت مرغ از جمله اکثر کشتارگاه های قدیمی به اساس تولید یعنی تفیکیک و ترکیب پسماند توجه نکرده و شاهد کیفیت های نامرغوب از این ماده با ارزش در بازار هستیم.

بهترین پودر گوشت مرغ

روند تولید بهترین پودر گوشت مرغ

در روند تولید بهترین پودر گوشت مرغ باید به موارد مهمی دقت کرد از جمله:

 1. ابزار و صنایع
 2. مواد اولیه
 3. زمان انتقال مواد به دیگ پخت
 4. دمای پخت
 5. مقدار زمان پخته شدن

واحدهای تولیدی پودر گوشت مرغ در کشور وجود دارند که متناسب با رشد صنایع و ابزارها خود را همراه کرده و باعث پیشرفت چشمگیری در روند تولید بهترین پودر گوشتهای مرغی شده اند.
یکی از مهمترین موضوعات در روند تولید بهترین پودر گوشت اجرای درست مراحل قبل از وارد شدن به دیگ پخت است.
بطور کلی به ازای هر 1000 کیلوگرم ضایعات مرغی حدود 350 کیلوگرم پودر گوشت تولید میشود که بر اساس مواد اولیه در درجه بندی کیفیتی قرار میگیرند.

به آذین برای بالا بردن کیفیت پودر گوشت مرغ تولیدی دست به ابتکار زده و از تجربه 10ساله خود در زمینه تولید پودر گوشت مرغی نهایت استفاده را برده و از دستگاهایی که توسط صنعتگران داخلی طراحی شده استفاده کرده تا پسماندها را با روش تعریف شده ای جداسازی و شستشو  دهد و به صورت جداگانه و با فرمول خاص ترکیب کند.
با ترکیب صحیح پسماندهای شسته شده بر اساس فرمول تخصصی به فناوری لازم برای تولید پودر گوشت های با کیفیت عالی دست پیدا کرده است.

بهترین پودر گوشت مرغ

تولید و عرضه بهترین پودر گوشت مرغ

برای آنکه بهترین پودر گوشت مرغی تولید شود یک چرخه کاملا حرفه ای طی میشود تا پودر گوشتی تازه و مرغوب داشته باشیم
این مرغوبیت چگونه ایجاد میشود ؟ چرا مواد اولیه باید به سرعت تفکیک و وارد چرخه تولید شوند و این سرعت چه تاثیری بر مرغوبیت دارد؟
پسماند باید به سرعت وارد چرخه تولید شود زیرا پروتین های موجود در گوشت پس از مرگ شروع به ازاد کردن نیتروژن می کنند و نیتروژن ازاد شده از مرغوبیت می کاهد.
شرکت به اذین در دمای پایین این تفکیک را توسط دستگاه های مدرن انجام می دهد تا بهترین پودر گوشت مرغ را تولید کند که لایق آن باشد بهترین خطاب شود.

بهترین پودر گوشت

فروش پودر گوشت در شیراز

شیراز یکی از استان های پیشتاز در تولید صنعتی دام و طیور است که توانسته مقدار قابل توجهی از گوشت کشور را تامین کند و دامداران این استان توسعه یافته از مشتری های خوب پودر گوشت طیور هستن که کاملا با خواص پودر گوشت ها آشنا و از ان به نحو احسن در پیشبرد اهداف خود در امر تولید استفاده میکنند.
اکثر دامداران شیرازی خواهان بهترین پودر گوشت به اذین که کاملا فنی در قیمتهای بصرفه و ارزان تولید شده هستند.
گروه به آذین توانسته بهترین پودر گوشت مرغ را با انالیزهای مطلوب و بسته بندی شده در کیسه های پلاستیکی مخصوص در حجم انبوه در روز تولید کند تا پودر گوشت تازه در اختیار دامداران قرار گیرد.
کارشناسان حمل و نقل شرکت به اذین با نهایت تعامل با مشتری توانستن پودر تولید شده و تازه را در کمتر از چند ساعت بدست مصرف کننده برسانند.

بهترین پودر گوشت مرغی

قیمت روز پودر گوشت طیور

قیمت روز پودر گوشت طیور بنا به میزان درصد ترکیب مواد اولیه متفاوت است شما میتوانید با خیال آسوده پودر گوشت های با کیفیت در عین حال ارزان و به صرفه را در شرکت به اذین سفارش دهید تا در اسرع وقت در کیفیت دلخواه مصرف کنندگان تولید کند.
پودر گوشت های تولید شده در به آذین بر اساس میزان پروتین قیمت گذاری شده اند و خشکی بارها تولیدی منحصر به فرد و یک دست است.
به علت نوسانات قیمت ها بروز بوده اما طی سالی که گذشت حدودا قیمت های ثابتی داشتیم که بصرفه برای وارد شدن به رژیم غذایی دام و طیور بوده است.

بهترین پودر گوشت

قیمت هر واحد پودر گوشت

قیمت هر واحد پودر گوشت در بازار بستگی به میزان کیفیت آن پودر گوشت دارد و یا به عبارت دیگر بر اساس بررسی علمی انالیز می توان متوجه کیفیت و قیمت هر واحد پودر گوشت شد.

پودر گوشت بر اساس میزان پروتین مشخص شده در انالیز واحد بندی میشود که هر واحد مبنی بر میزان پروتین موجود در آن قیمتهای متفاوت دارند.
بهترین پودر گوشتهای تولیدی گروه صنایع به آذین که بر اساس پروتین واحد بندی شده اند از نظر کیفیتی شرایط مطلوبی دارند.
پودر گوشت های درجه یک در سه واحد قرار میگیرند:

 1. پودر گوشت با پروتین 63
 2. پودر گوشت با پروتین 55
 3. پودر گوشت با پروتین 50

این سه واحد از پودر گوشت ها همگی جز درجه یک محسوب میشوند که با قیمتهای کاملا بصرفه و مطلوب ارائه میشوند شما میتوانید برای خرید این محصولات از طریق وب سایت فروشگاهی به آذین اقدام کنید.
برای اطلاعات بیشتر نسبت به سایر واحدهای موجود و قیمت هر واحد پودر گوشت طیور شما میتوانید از کارشناسان به آذین مشاوره بگیرید.

بهترین پودر گوشت

پودر گوشت اصفهان

پودر گوشت مرغ از جمله غذایی مغذی و کامل برای دام و طیور بشمار میرود از طرفی کیفیت پودر گوشت طیور در مغذی بودن آن کاملا تاثیر گذار است.
باید دامداران و فعالین صنعت خوراک دام و طیور سعی کنند از بهترین پودر گوشت با کیفیت استفاده کننده تا نتایج مطلوب تری را مشاهده کنند.
TVN پودر گوشت طیور دیگر عامل موثر در کیفیت انهاست که هر چه پایین تر باشد کیفیت بهتری دارد باید در خرید بهترین پودر گوشت به انالیزها دقت کنید که  TVN پایین داشته باشد.
برای خرید پودر گوشت در اصفهان میتوانید از طریق وب سایت فروشگاهی ما در اصفهان اقدام کنید تا لیستی از پودر گوشت های با کیفیت های مطلوب و قیمتهای متفاوت مشاهده و با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بهترین پودر گوشت

پودر گوشت قم

پودر گوشت طیور مناسب ترین خوراک تقویت کننده رشد در دام و طیور و آبزیان است که کمک شایانی به تولیدکنندگان این صنعت کرده است و با افزودن بهترین پودر گوشت مرغ به رژیم غذایی دام و طیور اثرات مثبتی در روند تولیدات انها کاملا مشهود است.
به اذین با تولید بهترین پودر گوشت مرغ نیاز اکثر دامداران استان قم را برطرف ساخته چنانچه اگر شما هم خواهان  بهترین پودر گوشت مرغ هستید میتوانید از طریق وب سایت فروشگاهی شرکت تولیدی به آذین در قم برای سفارش محصول اقدام کنید.
کارشناسان به اذین برای مشاوره در امر خرید بهترین پودر گوشت پاسخگو هستند.

بهترین پودر گوشت

پودر گوشت گرگان

با مشاهد تاثیر مثبت پودر گوشت بر رشد ماهی ها فعالان صنعت پرورش انواع ماهیان گرم آبی و سرد آبی در گرگان بصورت فراگیر به استفاده از بهترین پودر گوشت در رژیم غذایی ماهی ها پرداخته اند و روزانه به تقاضا افزوده میشود.
شرکت به آذین با تولید و فروش پودر گوشت طیور با کیفیت در حجم انبوه و تناژ بالا نیاز اکثر تولید کنندگان کشور را مرتفع ساخته است.
کارشناسان به آذین در امر مصرف و خرید پودر گوشت طیور مناسب برای مصرف در رژیم غذایی به شما مشاوره میدهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.