قیمت روز پودر گوشت مرغ بدون واسطه

قیمت روز پودر گوشت مرغ بدون واسطه همه روزه توسط واحد فروش کارخانه تولید پودر گوشت مشهد اعلام می شود. برای اطلاع از آخرین قیمت روز پودر گوشت مرغ حتما لیست انواع پودر گوشت مرغ که همراه با انالیز پودر گوشت هستند را مشاهده کنید.

قیمت روز پودر گوشت

خواص پودر گوشت

پودر گوشت طیور حاوی انبوهی از پروتین های مهم رشدی است که از دل بافت های گوشتی پخته شده طیور استخراج می شود که بسیار مغذی و تقویت کننده می باشد.
یکی از علل افزایش تقاضا برای پودر گوشت مرغی به این علت است که پروتئین های موجود در پودر گوشت به صورت کاملا ارگانیک هستند و وقتی در اختیار دام و طیور قرار گیرند سب تقویت آنها می شوند.

پروتین ها و مواد معدنی موجود در پودر گوشت مرغ باعث شده به خوراکی فوقالعاده مغذی تبدیل شود زیرا که پروتین ها و مواد معدنی موجود در پودر گوشت باعث تحکیم استخوان سازی در دام و طیور و همچنین تثبیت قند خون در دام ها که زمینه افزایش سرعت رشد را برای دام و طیور فراهم می شود.

قیمت روز پودر گوشت

خواص و قیمت روز پودر گوشت برای دام

پروتین های پودر گوشت با جذب سریع باعث سرعت یافتن فعالیت عضله سازی در گوساله ها می شود و با افزودن حدود 15 الی 20درصدی پودر گوشت به جیره دام تاثیرات مثبت آن را به خوبی مشاهده می کنید پروتین های موجود در پودر گوشت نیازهای جیره را برطرف می کنند.

از طرفی قیمت روز پودر گوشت برای دام بسیار بصرفه است زیرا پودر گوشت با قیمت ارزان و خواص بالا نیازهای دام را با قیمت پایین بر طرف می کند.

قیمت روز پودر گوشت

خواص پودر گوشت برای ماکیان

همچنین خواص فوقالعاده پودر گوشت باعث شده که در سال های اخیر بصورت چشمگیری دربین تولید کنندگان انواع ماکیان طرف دار پیدا کند از این رو پودر گوشت با مقدار فراوانی پروتین و چربی های که در کنار این پروتین ها بسیار موثر در جذب و ویتامین ها فعالیت می کنند توانسته نقش موثری در جیره ماکیان داشته باشد.
بیشترین تقاضا برای خرید پودر گوشت از سوی تولید کنندگان ماکیان از پرورش دهندگان مرغ تخم گذار است و رتبه های بعدی به پرورش دهندگان مرغ گوشتی و بوقلمون ها و همچنین مزارعه پرورش شتر مرغ اختصاص دارد.
برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت می توانید با واحد فروش پودر گوشت شرکت به آذین تماس بگیرید.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت طیور

در بازارهای خوراک دام و طیور کشور روزانه تقاضای زیادی برای خرید پودر گوشت وجود دارد از این رو شرکت ها و مجموعه های تولیدی گوناگون محصولات خود را به این بازارها عرضه می کنند اما قیمت روز پودر گوشت در بازارها متفاوت است علت این تفاوت ها تا حدودی به حضور واسطه ها و تجار مربوط می شود اما بخش عمده نوسانات قیمتی مربوط به کارخانجات تولیدکننده پودر گوشت است.
کارخانه های تولید کننده پودر گوشت محصولات خود را در کیفیت های متفاوتی به بازارها عرضه می کنند و علت این امر از نبودن مواد اولیه با ارزش به مقدار کافی منشاء می گیرد.
اما کارخانه های معتبری در سطح کشور وجود دارند که با داشتن مواد اولیه با ارزش و انبوه پودر گوشت های بسیار باکیفیت و درجه یکی را تولید می کنند که قیمت بسیار ارزان و بصرفه ای دارند.
یکی از کارخانه ها معتبر تولید کننده پودر گوشت طیور کارخانه تولیدی به آذین است که توسط واحد فروش قیمت روز پودر گوشت را بع متقاضیان اعلام می کند از این رو متقاضیان این محصول می توانند با دریافت قیمت روز پودر گوشت  انالیز آن پودر گوشت مد نظر خود را انتخاب کنند.
برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت طیور با واحد فروش و بازرگانی شرکت به آذین تماس بگیرید.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت برای خوراک دام

عمده تقاضا مصرف پودر گوشت برای خوراک دام است زیرا خواص بالای برای دام ها دارد و پروتئین های لازم را برای دام فراهم می کند از طرفی قیمت روز پودر گوشت برای دامداران از اهمیت بالای برخوردار است زیرا که عامل مهم و اساسی هزینه خوراک دام است.
قیمت روز پودر گوشت بطوری کلی و در کارخانه بسیار ارزان است و برای دامداران مقرون بصرفه است و با خرید از کارخانه هزینه هایشان کاهش میابد.
خوراک دام با پودر گوشت بسیار غنی از پروتئین می شود و جیره های آنها تقویت پیدا می کند از طرفی پودر گوشت قیمت پایینی دارد که سبب کاهش هزینه خوراک دام می شود.
شرکت به آذین با توجه به نیاز دامداران توانسته پودر گوشت های باکیفیت و قیمت ارزان تولید و در اختیارشان قرار دهد تا با مصرف در جیره های غذایی نیازهای دام خود را بر طرف کنند.
قیمت روز پودر گوشت در شرکت به آذین همه روزه اعلام می شود برای خرید پودر گوشت می توانید با واحد فروش تماس گرفته و لیست انالیزها و قیمت روز پودر گوشت را دریافت کنید.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت درجه یک

پودر گوشت درجه یک در واقع از حاظ پروتئین و TvN در سطح بسیار مطلوبی برخوردار است و از نظر قیمت به نسبت کیفیت از پودر گوشت های درجه دو و سه گران تر است اما شرکت به اذین به علت تولید انبوه این محصول در کارخانه های خود با قیمت بسیار ارزانی عرضه می کند.
پودر گوشت درجه یک می تواند هر جیره ضعیفی را تقویت کرده و خواص بالای به جیره بدهد زیرا که سرشار از پروتئین های قابل جذب و ویتامین و مواد معدنی حیاتی برای دام است.
شرکت به آذین یکی از پیشتازان قدرتمند در زمینه تولید پودر گوشت درجه یک است و با قیمت های بصرفه محصولات را عرضه می کند برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت درجه یک می توانید با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس بگیرید.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت در ایران

قیمت روز پودر گوشت در ایران توسط شرکت های تولید کننده اعلام می شود که معمولا قیمت های هر شرکت با سایر شرکت ها متفاوت است زیرا همه شرکت ها توانایی تولید پودر گوشت مرغوب و با کیفیت لازم را ندارند از این رو شرکت های که با بروز کردن خط تولید خود به ابزارهای روز دنیا توانسته اند پودر گوشتی درجه یک را تولید کنند معمولا متقاضیان بیشتری دارند.
شرکت به آذین با بروز کردن تمامی دستگاه های خط تولید خود توانسته انواعی از پودر گوشت درجه یک را تولید و عرضه کند.
قیمت روز پودر گوشت در کارخانه تولیدی به آین به صورت عمده بسیار ارزان تر از بازار است خریداران می توانند برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت مرغ در کارخانه با واحد فروش به آذین تماس بگیرند.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت در کارخانه بصورت عمده

معمولا هر محصولی بصورت عمده در کارخانه ای که در حال تولید است بسیار ارزان تر از مراکز فروش و پخش آن محصول است از این رو پودر گوشت مرغ هم بصورت عمده در کارخانه قیمت های مقرون بصرفه ای دارد.
به آذین پودر گوشت های که تولید می کند را همه روزه به صورت عمده و ارزان در کارخانه های خود به فروش می رساند متقاضیان می توانند با خرید پودر گوشت درجه یک و ارزان قیمت در کارخانه به آذین نیازهای خود را مرتفع کنند.
قیمت روز پودر گوشت درکارخانه توسط واحد بازرگانی شرکت تعیین اعلام می شود و در تعیین قیمت ها عواملی بسیار موثر هستند که اگر بخواهیم به چند مورد اشاره کنیم باید بگوییم که کیفیت مشخص شده پودر گوشت بر حسب انالیز و همچنین بصرفه بودن برای دامداران از مهم ترین نکات قابل ملاحضه برای تعیین قیمت ها است.
برای اطلاع قیمت روز پودر گوشت می توانید با واحد فروش شرکت تماس گرفته تا از کیفیت ها تولید شده و قیمت ها مطلع شوید.

قیمت روز پودر گوشت

استعلام قیمت روز پودر گوشت از شرکت های معتبر تولیدی

شرکت های تولید و بازرگانی زیادی هستند که در حال تولید و توضیع پودر گوشت مرغی هستند دامداران می توانند با کمی جستجو و تماس با این واحد ها از قیمت و کیفیت های موجود مطلع شوند.
شرکت به آذین یک از مراکز مهم تولید پودر گوشت کشور است که انواعی از پودر گوشت درجه یک و دو و سه را تولید و عرضه می کند.
درجه بندی پودر گوشت های تولید شده در به آذین بر اساس کیفیت و مرغوبیت تولیدات میباشند تا به خریداران این اطمینان را بدهند که پودر گوشت های باکیفیت را خریداری می کنند.
الیته گفتنی است که پودر گوشت های درجه دو و سه هم متقاضیان بسیار زیادی دارد شما می توانید با واحد قروش پودر گوشت به آذین تماس بگیرید و از لیست قیمت روز پودر گوشت و کیفیت ها مطلع شوید.

قیمت روز پودر گوشت

مقایسه قیمت روز پودر گوشت مرغ با سویا

یکی از عوامل مصرف عمده پودر گوشت طیور در رژیم غذایی دام ها این است که پودر گوشت خواصی مشابه با سویا دارد در واقع باید بگویم که زمانی پودر گوشت وارد جیره می شود دیگر نیازی به سویا نخواهد بود و پودر گوشت نبودن سویا را با خواص بالای خود کاملا جبران می کند.
پروتئین، چربی مفید، مواد معدنی و ویتامین های پودر گوشت سبب شده این محصول برتری قابل توجهی نسبت به سویا داشته باشد.
قیمت روز پودر گوشت در تمام مدت سال از سویا و کنجاله آن بسیار ارزان تر است و این امر بر محبوبیت پودر گوشت نزد دامداران افزوده است زیرا نیازهای جیره را هزینه کمتری تهه و تامین می کنند.
برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت با واحد فروش به آذین تماس بگیرید.

قیمت روز پودر گوشت

آخرین قیمت روز پودر گوشت مرغ

همانطور که توضیح دادیم شرکت به آذین به علت داشتن مواد اولیه بالا و باکیفیت همه روزه در حال تولید و فروش پودر گوشت است و جزء مراکزی بشمار می رود که قیمت های آن از اعتبار بالای برخوردار است و در واقع بسیاری از شرکت ها قیمت خود را با شرکت به آذین به روز می کنند.
روزانه بسیاری از شرکت ها و خریداران با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس می گیرند تا از آخرین قیمت روز پودر گوشت مطلع شوند.
شرکت به آذین به علت تولید انبوه و فروش عمده در کارخانه معمولا قیمت های ارزانتری نسبت به سایر فروشندگان دارد.
برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت با واحد فروش تماس گرفته و لیست انالیز و کیفیت را هم دریافت کنید.

قیمت روز پودر گوشت

ارائه قیمت روز پودر گوشت و مشاوره توسط مجموعه به آذین

مجموعه به آذین علاوه بر بروز کردن ابزار خط تولید خود ساز و کار فروش محصولات خود را هم مدرن کرده است و با راه اندازی وب سایت اینترنتی و واحد فروش مستقیم توانسته ارتباط بهتری با مصرف کنندگان بر قرار کند و از نظر آنها در تولیدات باکیفیت تر و ارزان تر بهره بگیرد تا با تولید پودر گوشت بصرفه بتواند رضایت مصرف کنندگان را جلب کند.
از خدمات واحد فروش پودر گوشت به آذین می توانیم به ارائه لیست قیمت روز پودر گوشت به همراه لیست انالیز و کیفیت ها به مشتریان اشاره کنیم کارشناسان به آذین در خرید پودر گوشت مقرون بصرفه برای دام کمکتان می کنند و با فراهم کردن وسایل نقلیه و یا راهنمای در فراهم کردن وسایل باربری در خرید و ارسال محصول به شکلی کم هزینه راهنمایتان می کنند.
شما می توانید با واحد فروش پودر گوشت به آذین تماس گرفته و لیست کیفیت و قیمت روز پودر گوشت را در کنار سایر اطلاعات خدماتی دریافت کنید.

 

قیمت روز پودر گوشت

انالیز پودر گوشت مرغ

در انالیز پودر گوشت طیور مشاهده می شود که پودر گوشت مرغی سرشار از پروتین های مهم زیستی و ویتامین های حیاتی است که هر کدام به تنهایی نقش مهمی را در رشد و تقویت دام و طیور دارند.
از جمله ویتامین های که در انالیز کامل پودر گوشت مرغ مشاهده شده ویتامین E است که نقش مهمی در جلوگیری از اکسیداسیون سولی دارد.
پودر گوشت علاوه بر اینکه سرشار از پروتین بالا است ویتامین های فوقالعاده ای دارد از جمله ویتامین های گروه  B که هر کدامشان به نحوی نقش اساسی در رشد و تقویت دام و طیور دارد.
اما باید بسیار دقت شود که از مراکز معتبر و تولیدکنندگان حرفه ای و صنعتی  که با روش های روز دنیا پودر گوشت تولید می کنند خریداری کنید.
انالیز پودر گوشت مرغ نشان می دهد که پودر گوشت در چه درجه ای قرار دارد و قیمت روز پودر گوشت بر اساس انالیز متغیر است.

قیمت روز پودر گوشت

انالیز و قیمت روز پودر گوشت مرغ

میزان TVN یا ازت آزاد در انالیز پودر گوشت مرغ نکته مهمی است که باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا که در جیره هریک از دام و طیور و همچنین آبزیان پودر گوشت های با یک میزان TVN استفاده نمی شود.
پودر گوشت ها بر اساس TVN موجود بین سه دسته تقسیم می شوند:

  • پودر گوشت با TVN 150 الی 200
  • پودر گوشت با TVN 100 الی 150
  • پودر گوشت با TVN زیر 100

میزان TVN در قیمت پودر گوشت طیور تاثیر گذار است که قبل مصرف باید بررسی شود از این رو کارشناسان خبره شرکت به آذین با ارائه لیست انواع آنالیز پودر گوشت مرغ که توسط ابزار روز دنیا تولید شده اند به همراه لیست قیمت روز پودر گوشت مرغ شما را با قیمت های بی واسطه و مستقیم از کارخانه آشنا می کنند.
کارشناسان به آذین با مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین انالیز پودر گوشت با مناسب ترین قیمت جهت مصرف در جیره دام و طیور یا آبزیان شما را یاری می دهند.

قیمت روز پودر گوشت

کارخانه تولید پودر گوشت به آذین

شرکت تولیدی به آذین یکی از مراکز فراوری و تولید پودر گوشت مرغی در ایران است که فعالیت خود را در یک استان متمرکز نکرده است و با تاسیس کارخانه و اجاره واحد تولید پودر گوشت کشتارگاه های طیور در 4 استان بزرگ کشور از عرضه کنندگان عمده پودر گوشت درجه یک می باشد.
به آذین با تجهز کردن ابزار خط تولید توانسته انواعی از پودر گوشت مرغی را تولید کند که کیفت درجه یک و قیمت ارزانی داشته باشند.
صنایع تولیدی به آذین با مدیرت صحیح مواد اولیه توسط دستگاهای سانتری پودر گوشت های با انالیز و پروتین مطلوب تولید می کند.
همچین به علت داشتن منابع اولیه زیاد می تواند هر انالیز از پودر گوشت را تولید کند تا مصرف کنندگان از کیفیت و مرغوبیت نهایت بهره را ببرند.
قبل از خرید پودر گوشت مرغی از کارشناسان به آذین لیست قیمت روز پودر گوشت مرغ را دریافت کنید.

قیمت روز پودر گوشت

پودر گوشت قم

پودر گوشت از آن دست خوراک دام طیور محسوب می شود که به راحتی می تواند انرژی و پروتئین لازم برای رشد و تقویت دام و طیور را فراهم کند.
پودر گوشت مرغی جزء خوراکی محسوب می شود که به دام های چاق و لاغر داده می شود اما چطور؟
دام ها روزانه به مقدار زیادی پروتین جهت سلامت بدنی و بهبود کیفیتی گوشت و شیر خود نیازمند هستند از این رو دامداران با تهیه خوراک با ارزش سعی در حفظ سلامت دام های خود دارند.
دام های چاقی که وزن زیادی دارند و باعث شده نتوانند بخوبی آبستن شوند یا برای آبستن آمده شوند از این رو دامداران حرفه ای و صنعتی با افزودن مقدار کمی پودر گوشت به رژیم غذایی دام سبب تامین پروتین های لازمه روزانه دام میشوند و با کنترل و کم کردن سایر خوراک کمک به کاهش وزن دام برای آبستن مناسب می شوند.
پودر گوشت همچنین با پروتینهای بالا و ارگانیک خود باعث افزایش تولید شیر می شود و پروتین های لازم برای دام را در اختیارش قرار می دهد.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت در قم

اساسا پودر گوشت مرغ را به عنوان یک خوراک مقوی برای افزایش سریع در عضله سازی و تشکیل گوشت در دام های پرواری می شناسند زیرا که اگر پودر گوشت طیور حدود 20درصد وارد جیره شود تاثیراتی با ارزش برای دام پرواری دارد و سرعت تشکیل گوشت را افزایش می دهد.
برای خرید پودر گوشت در قم می توانید با کارشناسان به آذین تماس بگیرید و لیست قیمت ها و انالیزهای پودر گوشت را دریافت کنید.
قم یکی از مراکز عرضه و تولید پودر گوشت باکیفیت است که کارشناسان به آذین برای شناخت پودر گوشته درجه یک با قیمت ارزان به خریداران مشاوره رایگان میدهند و آنها را از قیمت روز پودر گوشت در قم و سایر نقاط مطلع می سازند.

قیمت روز پودر گوشت

پودر گوشت اصفهان

حدود نیمی از پودر گوشت درجه یک را پروتین و نیم دیگر آن را ویتامین ها و مواد معدنی مفید مانند (کلسیم و فسفر) و همچنین چربی های مفید تشکیل میدهند.
آزمایشات نشان داد با افزودن حدود 5درصد پودر گوشت در یک جیره ضعیف برای دام می تواند توسط پروتین ها و ویتامین های مفید انرژی لازم از شروع روز تا نیمه شب را که برای دام لازم است تامین کند.
اصفهان یکی از استان های پرتلاش در امر فرآوری ضایعات مرغی است تا علاوه بر فعالیت مثبت محیط زیستی نقش مهمی هم در تولید خوراک با ارزشی برای دام و طیور باشد که علاوه بر کاهش هزینه های دامداران سبب رشد سریع تر دام ها و بازگشت سریع سرمایه دامداران شود.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت در اصفهان

پودر گوشت اصفهان بر اساس کیفیت در درجه بندی های مختلفی قرار می گیرد که شناسی پودر گوشت درجه یک را کمی دشوار می کند برای خرید پودر گوشت درجه یک در اصفهان شرکت به آذین توسط کارشناسان خود لیستی از انواع پودر گوشت تولیدی به همراه انالیز ها ارائه میدهد تا از بالاترین کیفیت ها و قیمت روز پودر گوشت طیور اطلاع پیدا کنید.
کارشناسان به اذین با اطلاع قیمت روز پودر گوشت مرغ در کارخانه و راهنمایی دامداران در انتخاب درست و بهینه راهنمایشان می کنند.

 

قیمت روز پودر گوشت

پودر گوشت گرگان

گرگان یکی از محوری ترین شهرهای شمالی کشور در زمینه تولید و صادرات دام و فراورده های دامی است زیرا گرگان به دلیل آب و هوای مناسب زمینه رشد و تولید انواع مرغ گوشتی و تخمگذار را دارد.
در سه ماه ابتدای سال 199تن تخم مرغ و حدود 500هزار عدد تخم نطفه دار از گرگان به کشورهای همسایه صادر شد تا نشان از سالی پر برکت برای گلستان باشد.
گرگان با استفاده از روش های صنعتی تولیدی نقش مهمی در تولدات بصرفه و کم هزینه دارد از جمله با فراوری ضایعات مرغی توسط دیگ های پخت توانسته خوراک با ارزش و پروتین بالا برای تامین نیازهای جیره های غذایی دام و طیور با هزینه کم تولید کند.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت در گرگان

پودر گوشت گرگان با کیفیت های درجه یک و قیمت ارزان برای تولید بهینه دام طیور به سرار کشور عرضه می شود تا با پایین آوردن هزینه خوراک جیره دامداران و مرغداران با هزینه کمی پروتین های لازمه رشد و تقویت را فراهم کند.
حتما فبل از خرید پودر گوشت به آنالیزها و کیفیت ها دقت کنید و تلاش کنید که از واحدهای تولیدی معتبر پودر گوشت طیور را خریداری کنید در این صورت نتیجه فوقالعاده بهتری خواهید گرفت.
این روزها پودر گوشت درجه یک گرگان در بین پرورش دهندگان انواع ماهی های خاویاری طرفدارانی پیدا کرده است تا با مصرف پودر گوشت طیور حداکثر چربی و پروتین لازم برای ماهی ها را فرام کنند.
برای خرید آسان تر و انتخاب راحت تر پودر گوشت باکیفیت می توانید با کارشناسان شرکت به آذین ارتباط گرفته و لیست انواع پودر گوشت و قیمت ها را دریافت کنید.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت روز پودر گوشت مرغ

قیمت روز پودر گوشت مرغ این روزها دغدغه بسیاری از متقاضیان این خوراک با ارزش است تا بتوانند با هزینه کم جیره خود را از پروتین های مهم تکمیل کنند.
قیمت روز پودر گوشت به صورت عمده از کارخانه بسیار ارزان تر از نرخ خرده فروشی بازار است از این رو با خرید از کارخانه تولید پودر گوشت مرغی محصول تازه و مرغوب را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.
پودر گوشت مرغی بر اساس کیفیتی که از انالیزها مشخص شده معمولا قیمت های بسیار پایین و بصرفه ای دارند پودر گوشت به علت خواص بالا و همچنین با داشتن منبع غنی پروتینی حدود 50درصد پروتین از سوی دامداران و مرغداران به عنوان منبع پروتین استفاده می شود.

قیمت روز پودر گوشت

اما زمانی که قیمت سویا افزایش پیدا می کند تقاضاها برای خرید پودر گوشت از سوی دامداران و مرغداران به شدت افزایش پیدا می کند که به علت محدودیت های تولید پودر گوشت در قیمت های خرده فروشی بازار قیمت پودر گوشت افزایش پیدا میکند ولی بازهم بسیار پایین تر از قیمت سویا عرضه می شود اما شرکت به آذین با تولید انبوه و عرضه کشوری با قیمت های بسیار مقرون بصرفه نقش مهمی در ثبات قیمتی این محصول در کشور دارد.
برای خرید پودر گوشتی با پروتین بالا و کیفیتی درجه یک که از سوی کارشناسان تغذیه تایید شده اند می توانید با واحد فروش شرکت به آذین ارتباط بگیرید و لیست انواعی از پودر گوشت های درجه یک را مشاهده کنید.
کارشناسان به آذین با مشاوره و راهنمایی شما را در انتخاب بهترین پودر گوشت جهت مصرف برای دام یا طیور راهنمایی می کنند.

قیمت روز پودر گوشت

قیمت هر واحد پودر گوشت

شرکت تولیدی پودر گوشت به آذین با استفاده از تجربه ده ساله در زمینه تولید پودر گوشت بر اساس میزان تقاضاهای موجود پودر گوشت های تولیدی خود را در واحدهای کاملا باکیفیت تقسیم بندی کرده است.
هر واحد پودر گوشت مرغ که در به آذین تولید شده از تمام مراحل اصولی و علمی استاندارد تولید پودر گوشت عبور کرده است تا پودری درجه یک در اختیار دامداران و مرغداران قرار گیرد.
هر واحد پودر گوشت مرغ بر اساس تی وی ان و میزان پروتین قابل هضم تقسیم بندی می شود و در قالب لیستی در اختیار مشتری قرار می گیرد.
پودر گوشت های تولید شده در به آذین بر اساس واحد بنید قیمت های متفاوتی دارند تا با کمترین قیمت ها نیازهای جیره را بر طرف کنند.
برای اطلاع از قیمت روز پودر گوشت طیور با کارشناسان به آذین تماس بگیرید تا علاوه بر لیست قیمت ها لیست واحدهای پودر گوشت همرا با انالیز را دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.